Yapımcı Şükrü Avşar Organize İşler Sazan Sarmalı Hakkında Konuştu

Yapımcı Şükrü Avşar Organize İşler Sazan Sarmalı Hakkında Konuştu

Organize İşler Sazan Sarmalı ve Netflix hakkında yapımcı Şükrü Avşar açıklamalar yaptı.

Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler Sazan Sarmalı filmi ile ilgili gelişmeler durmak bilmiyor. Filmin vizyondayken Netflix’e satılmasından bu yana her geçen gün farklı bir önemli bir açıklama ile karşı karşıyayız. Bu sefer de önemli yapımcılardan Şükrü Avşar; konu hakkındaki düşüncelerini belirtti.

 
Filmin vizyondayken dijital platformlara satılmasının seyirciyi sinemadan soğutacağını belirten Avşar, kendisinin asla böyle bir şey yapmayacağını söyledi. Avşar, örnek olarak videolar aracılığı ile filmleri evden seyretmenin popüler olduğu dönemi gösterdi. Söz konusu dönemde Türk sinema seyircisi sinema salonlarını boşaltmıştı.
 

YILMAZ ERDOĞAN DA NETFLİX SATIŞINDAN RAHATSIZ

Konu hakkında BKM’nin Yılmaz Erdoğan ile birlikte ortağı ve Organize İşler Sazan Sarmalı filminin yapımcısı olan Necati Akpınar ile görüştüğünü belirten Avşar; BKM ve Yılmaz Erdoğan’ın da bu satıştan son derece rahatsız olduğunu ancak bu satışın filmin yüksek maliyetinden dolayı bir kereye mahsus olmak üzere yapıldığını iletti. Şükrü Avşar’a bu açıklamaları yapan Necati Akpınar önceki gün filmi Netflix’e para için değil, Türk sinemasını geliştirmek için sattıklarını belirtmişti.
 
Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı

Vizyon Tarihi: 01 Şubat 2019
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar