Yarım Kalan “Supernatural“ Tamamlanıyor

Yarım Kalan “Supernatural“ Tamamlanıyor

“Supernatural“ dizisinin yarım kalan final sezonu tamamlanıyor. Sezonun kalan bölümleri Ekim ayından itibaren yayınlanacak.

15 sezondur yayın hayatına devam eden "Supernatural" dizisinin final sezonunun bir kısmı, coronavirüs salgını nedeniyle yayınlanamamıştı. The CW kanalı, pazartesi günü 2020 yılının sonbahar yayın sezonu için bir prömiyer düzenledı. Bu prömiyerde "Supernatural" dizisinin final sezonunda yer alan ancak yayınlanamayan bölümlerin Ekim ayından itibaren yayınlanacağını açıkladı. Ertelenen bölümlerden ilki 8 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00'de yayınlanacak.

Final 19 Kasım'da Yayınlanacak

Uzun süredir yayınlanan ve dünyanın her yerinde izleyici kitlesine sahip olan "Supernatural"in final bölümü 19 Kasım Perşembe akşamı saat 21.00'de yayınlanacak. Aynı tarihte "Supernatural: The Long Road Home" isimli retrospektif de yayında olacak. Coronavirüs salgını nedeniyle yaşanan ertelemelerden sonra dizinin finali için çalışmalara başlandı. Dizinin son bölümleri için Vancouver'da çekimlere başlandı. 15 yıldır evlerimize konuk olan "Supernatural" dizisinin finali de sabırsızlıkla bekleniyor.

Yorumlar