Yeni Dijital Platform Exxen'in Başlangıç Tarihi Açıklandı

 Yeni Dijital Platform Exxen'in Başlangıç Tarihi Açıklandı

Acun Ilıcalı’ nın yeni projesi Exxen platformu için başlangıç tarihi açıklaması yapıldı.

Acun Ilıcalı’nın uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni dijital platformu Exxen için geri sayıma başlandı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda platformun 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacağını duyurdu. Platform için birçok ünlü isimler anlaşma yapıldı.

İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen, Berkcan Güven, Zeynep Bastık, Enis Arıkan, Exxen'de yer alacak ilk isimler arasında yer alıyor. 'Şeref Bey' ve 'Gibi' dizileri ile Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik'in stand up programları da afişleriyle duyuruldu. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, komik skeçlerden oluşan 'Gibi' dizisiyle yeni platformda izleyiciyle buluşurken, YouTuber Orkun Işıtmak ve oyuncu Enis Arıkan'ın, Exxen'de program yapacağı da açıklandı.

Yeni dijital platformun ücreti de çok merak edilen konular arasındaydı. Acun Ilıcalı bu soruyu "Amacımız bütün izleyicilerimizin Exxen ile buluşabilmesi. Bu nedenle Exxen’in aylık ücreti herkesin ödeyebileceği bir rakam olacak. “ sözleriyle yanıtlamıştı. 

Yorumlar