Yeni James Bond Filmi No Time to Die'dan İlk Fragman Yayınlandı

Beş yıllık bir aradan sonra No Time to Die filmi ile Bond beyaz perdeye dönüş yapıyor.

James Bond'u en son 2015 yapımı Spectre filminde görmüştük. 

Yayınlanan ilk fragmanda, James Bond'un hizmetini bırakmasının ardından çevresinden yaşanan ve MI6'da olan değişimlere odaklanıyor. Felix Leither, James Bond'dan kayıp olan bir bilim insanını bulmasını istiyor. Bond, eski çalışma arkadaşlarıyla ve yeni ajan ile iş birliği yaparak düşmanlarını alt etmeye çalışıyor.

Mr. Robot dizisi ile oldukça dikkat çeken ve ardından Queen'in solisti olan Freddie Mercury'i canlandıran Rami Malek'in dahil olduğu yer ise tam olarak burası. Safin karakterini canlandıran Rami Malek'i maalesef fragmanda pek fazla göremiyoruz. 2015 yılında Spectre filminde yer alan Christoph Waltz da No Time to Die filmi için dönüş yapıyor.

Beast of No Nation, Maniac ve True Detective filmlerinin yönetmenliğini yapan ve 2017 yılında çıkan IT filminin de yazarlığını yapmış olan Cary Joki Fukunaga, No Time to Die filminin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda; Daniel Craig, Lea Seydoux, Christop Waltz, Rami Malek, Naomie Harris, Ralph Fiennes gibi isimler yer alıyor.

No Time to Die, 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek. 

Yorumlar