Yeni Joker Filminden Fragman Yayınlandı

Joaquin Phoenix’li Joker filminin fragmanı yayınlandı.

Senelerce Batman filmlerinin baş kötüsü olarak gördüğümüz, özellikle Heath Ledger döneminde sinemaseverlerin zihinlerine kazınan efsanevi Joker karakterini anlatacak olan filmden fragman yayınlandı. Joker karakterine hayat verme sırasını Joaquin Phoenix’in devralacağı film konusunun ardından ilgi çekici fragmanıyla da çok konuşulacağa benziyor.

 

Joker Filminde Nasıl Bir Joker Karakteri İzleyeceğiz?

Joker filminin çekimleri devam ederken filmin yönetmeni Todd Phillips ve yapımcılar film hakkında oldukça önemli açıklamalar yapmıştı. Hatta bu açıklamaları buradan ulaşabileceğiniz adreste bir haber haline de getirmiştik. Yeni Joker filminin en büyük özelliği bunun gerçekten sadece bir Joker filmi olacak olması. Bu filmde çizgi romanlardaki hikayeler yok, Batman’dan izler yok, hatta Batman serisinde gördüğümüz Joker dahi yok. Bu sefer sadece Joker ile ilgilenecek ve Joker’in iç dünyasını göreceğiz.
 

Joker Filminin Oyuncu Kadrosu Ve Vizyon Tarihi

Başrolünde Joaquin Phoenix’in yer alacağı filmde Phoenix’e usta aktör Robert De Niro eşlik edecek. Bu ikilinin yanında Marc Maron da yer alacak. Filmin vizyon tarihi 4 Ekim 2019.

Joker Filminin Fragmanı

 

Yorumlar