Yeni Marvel Dizisi WandaVision'dan Fragman Yayınlandı

Yeni Marvel Dizisi WandaVision'dan Fragman Yayınlandı

Disney+ ekibi, Emmy Ödülleri kapsamında yeni Marvel dizisi WandaVision'dan tanıtım videosu gösterdi.

Hayranlarının yeni yapımlarını merakla bekledikleri Marvel Sinematik Evreni, bütün dünyayı etkisi altına alan COVID-19 nedeni ile oldukça zorlandı. Ancak yaşanan bu büyük zorluklara rağmen Marvel, 2020 yılının sonunda hayranlarını yeni dizisi ile tanıştıracak gibi görünüyor."WandaVision" ismi ile yayınlanacak olan Marvel dizisi, Disney+ platformu aracılığında seyircileri ile buluşacak. 

Sinema sektörünün en önemli ödülleri arasında yer alan Emmy Ödülleri dün akşam online olarak gerçekleştirildi. (72. Emmy Ödülleri kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.) Sinemayı yakından takip edenlerin takip ettiği bu etkinlikte Disney+ ekibi, hazırladığı tanıtım videosu ile töreni daha da zenginleştirdi. Yayınlanan tanıtım videosunda, 2020 yılının sonlarında izleme imkanı bulabileceğimiz WandaVision dizisinden ilk detaylar verildi.

Dizi için yayınlanan tanıtım videosunda, yayın tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak şimdiki koşullar göz önünde bulundurulduğunda WandaVision'un 2020 yılı sonunda çıkacağı kesinleşmiş durumda. Bazı duyumlara göre dizinin ekibi, COVID-19 salgınından dolayı son birkaç haftaya kadar hiçbir şey yapamamışlar. Bu durumun ardından dizinin ertelenebileceği düşünülmüş ancak şimdilik böyle bir durum gerçekleşmeyecek gibi görünüyor.

Dizi, klasik bir sitcom dizisi olarak görünebilir. Ancak Marvel'a uyarlanıp karakterlerin de süper güçlere sahip olduğunu düşünürsek, bu klasik sitcom yapımı benzersiz bir hal alabilir. Dizinin başrollerinde Wanda Maximoff karakteri ile Elizabeth Olsen ve Vision karakteri ile de Paul Bettany süper kahramlanlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Başrol oyuncularına eşlik edecek isimler ise şöyle; Kat Dennings, Kathryn Hahn, Randall Park ve Teyonah Parris.

WandaVision tanıtım fragmanı

WandaVision

WandaVision

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Yönetmen:

Yorumlar