Yeni Mutantlar Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Yeni Mutantlar Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Bir grup genç mutantın psikiyatrik gözlem için tutulduğu gözlerden uzak bir hastanede geçen korku gerilim filmi Yeni Mutantlar'dan yeni fragman yayınlandı.

Marvel Entertainment ile Twentieth Century Studios, bir grup genç mutantın psikiyatrik gözlem için tutulduğu gözlerden uzak bir hastanede geçen orijinal korku gerilim filmi “Yeni Mutantlar”dan yeni fragman yayınladı.

Yönetmenliğini Josh Boone'nin üstlendiği korku-gerilim türündeki Marvel filminin senaryosunu  Josh Boone ve Knate Lee kaleme aldı. Yeni Mutant filminin oyuncu kadrosunda Rahne Sinclair / Wolfsbane rolünde Maisie Williams, Illyana Rasputin / Magik rolünde Anya Taylor-Joy, Sam Guthrie / Cannonball rolünde Charlie Heaton, Danielle Moonstar / Mirage rolünde Blu Hunt, Dr. Cecilia Reyes rolünde Alice Braga, Roberto da Costa / Sunspot rolünde Henry Zaga, Young Illyana rolünde Colbi Gannett, Thomas Guthrie rolünde Thomas Kee, Reverend Craig rolünde ise Happy Anderson rol alıyor.

Yeni Mutantlar (New Mutants) filmi fragmanı

Bir grup genç mutantın psikiyatrik gözlem için tutulduğu gözlerden uzak bir hastanede geçen orijinal korku gerilim filmi “Yeni Mutantlar”. Garip olaylar gerçekleşmeye başladığında, hayatta kalmak için savaşırken hem yeni mutant yetenekleri hem de dostlukları test edilecek.

Yeni Mutantlar Türkçe dublajlı fragman

Yorumlar