Yeni Netflix Dizisi Young Wallander'den Fragman Yayınlandı

Yeni Netflix Dizisi Young Wallander'den Fragman Yayınlandı

Orijinal yapımları arasına bir yenisini ekleyen Netflix, Young Wallander dizisinden resmi fragman paylaştı.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix, yapımları arasına bir yenisini daha ekliyor.

Suç, dram ve gizem türündeki Netflix dizisinin yönetmenlik koltuğunda Ole Endresen ve Jens Jonsson yer alırken senaryosunu ise Anoo Bhagavan ve Benjamin Harris kaleme aldı.

Netflix dizisi Young Wallander'in resmi fragmanı

Yeni Netflix dizisinin oyuncu kadrosunda; Kurt Wallander rolünde Adam Pålsson, Frida Rask rolünde Leanne Best, Hemberg rolünde Richard Dillane, Mona rolünde Ellise Chappell, Jasmine rolünde Sara Seyed, Reza Al-Rahman rolünde Yasen Atour, Ibra rolünde Jordan Adene, Mariam rolünde Kiza Deen, Gustav Munck rolünde Alan Emrys, Bash rolünde Charles Mnene, Richard Lundgren rolünde Richard Clothier, Fredrik rolünde ise Bart Edwards yer alıyor.
Young Wallander dizisinin konusu ise; Polis akademisinden yeni mezun olan Kurt Wallander (Adam Pålsson), vahşi bir cinayete tanık olur ve kendini şef Hemberg'in (Richard Dillane) himayesinde bu vakayı çözerken bulur.
Young Wallander dizisinin birinci sezonu 3 Eylül tarihinde Netflix'te yayında olacak.
Young Wallander

Young Wallander

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Tür:
Yapımcı:

Yorumlar