Yeni Scarface Filmi Nasıl Olacak?

Yeni Scarface Filmi Nasıl Olacak?

Scarface filminin yeniden çekileceği açıklandı. Peki yeni filmde bizi neler bekliyor?

Al Pacino’nun olağanüstü oyunculuğu ile bir kült film haline gelen efsanevi Scarface filmi tekrar çekilecek. Ancak sinemanın tekrar çekimlerde ne kadar kötü bir sicili olduğu da ortada. İnsanların bir kısmı Scarface efsanesinin mahvedilmesinden korkarken diğer bir kısmı ise bu haberle oldukça heyecanlandı. Sosyal medyada ise yeni Scarface ile ilgili çokça konuşuldu.

Yeni Scarface; Şenol Güneş Olsun!

Scarface filminin tekrar çekileceğinin açıklanmasının ardından sosyal medyada en çok konuşulanlardan birisi Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş oldu. Al Pacino’ya ve Pacino’nun Scarface filmindeki haline oldukça benzetilen Güneş; yeni Tony Montana olarak önerildi. Sosyal medya kullanıcıları Al Pacino’nun üzerine Tony Montana oynamanın ne kadar zor olduğunu belirterek yeni Montana’ya şans diledi. 

Yapım Ekibinin Sicili Temiz

Yeni Scarface filmiyle ilgili umut veren durumlar da yok değil. Öncelikle bizim Al Pacino ile tanıyıp bildiğimiz Scarface filminin kendisi de zaten bir “yeniden çekim”. İlk Scarface filmi 1932 senesinde çekilmişti. Yeni filmin yönetmenliğini Luca Guadagnino yapacak. Guadagnino daha önce Suspiria filminin yeniden çekiminde takdir toplamış ve Call Me By Your Name filmi ile adını dünyaya duyurmuştu. Ayrıca yeni Scarface filminin senaryosunu ünlü Joel ve Ethan kardeşler yazacak.

Yorumlar