Yeni Superman Michael B. Jordan Olacak Mı?

Yeni Superman Michael B. Jordan Olacak Mı?

Michael B. Jordan; Superman olacağı iddiaları hakkında konuştu.

DC evreninin en büyük kahramanlarından Superman uzun süredir beyazperdeden uzakta. En son Henry Cavill ile karşımıza çıkan Superman; DC’nin bir süredir Aquaman veya Joker gibi farklı denemeler yapması sebebiyle uzaklarda. Superman karakteri yeniden aramıza döndüğünde ona kimin hayat vereceği epeydir tartışma konusu. Bu konuda yeni Superman olacağı iddia edilen Michael B. Jordan; iddialara cevap verdi.

Michael B. Jordan; Yeni Superman Olacak Mı?

Son dönemlerde Michael B. Jordan’ın yeni Morpheus, James Bond, Duck Tales, Power Rangers ve en önemlisi yeni Superman olacağı yönünde birçok dedikodu çıktı. Jordan yaptığı açıklamayla bir nevi bu iddiaları yalanlamış daha doğrusu “ben olursam iyi olmaz” demiş oldu. MTV kanalının mikrofonlarına konuşan Jordan’ın açıklamaları şu şekilde: “Benim bir şeyleri canlandıracağımla ilgili dedikodulara alıştım. Ama yapacağım her işi doğru şekilde yapmalıyım. Gerçeklik içermeli. Biliyorsunuz ki çizgi roman hayranıyım. Hayranların üzülüp 'Neden bunu yapıyorlar ve neden bunu değiştiriyorlar?' demelerini anlıyorum. Ben de belirli şeyler hakkında böyle hissediyorum. Yani eğer herhangi bir şey yapıyor olsaydım, bu gerçekçi ve insanların gerçekten destekleyeceği bir şey olurdu."

Yeni Superman Kim Olacak?

Michael B. Jordan; yeni Superman oyuncusu olmak için oldukça güçlü bir adaydı. Warner Bros’un Jordan isteğinden kolay kolay vazgeçmeyeceğini düşünsek de kendisi bir nevi bu iddiayı reddetti. Günümüzde The Witcher dizisiyle ortalığı ayağa kaldıran son Superman Henry Cavill’in de bu rolü sürdürmek istediği biliniyor. 2023’den önce gelmesi beklenmeyen yeni Superman filminde için tek adaylar Michael B. Jordan ve Henry Cavill değil.

Batman V Superman: Adaletin Şafağı

Batman V Superman: Adaletin Şafağı

Vizyon Tarihi: 25 Mart 2016
Yönetmen:

Yorumlar