Yıldızları Buluşturan Waiting for the Barbarians Filminden İlk Fragman

Başrollerinde usta oyuncular Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’un yer aldığı “Waiting for the Barbarians” filminden ilk fragman paylaşıldı.

Yazar J.M. Coetzee’nin 1980 yılında basılan kült romanı, “Waiting for the Barbarians” ismi ile beyazperdeye uyarlanıyor. Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson ise filmin başrolleri olarak seyirci ile buluşacak. Bu uyarlamanın yönetmen koltuğunda ise 2016 yılındaki Oscar Ödülleri’ne Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde aday gösterilen Ciro Guerra oturuyor.

Coronavirüs salgını nedeniyle sinemaların kapatılmasının ardından vizyon tarihi ertelenen filmlerden biri olan “Waiting for the Barbarians” filminin dijital platformlar üzerinden yayınlanmasına karar verildi. Filmin dijital platformlarda yayınlandıktan sonra sinema salonlarına dağıtılacağı açıklandı.  

Waiting for the Barbarians Filminin Gösterim Tarihi

“Waiting for the Barbarians” filminin dünya prömiyeri 76. Venedik Film Festivali’nde gerçekleşmişti. Şimdi ise filmden ilk fragman yayınlandı. Bu fragman ile filmin 7 Ağustos 2020 tarihinde internet üzerinden izlenebileceği açıklandı.

Waiting for the Barbarians Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmin yıldızları Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’a Gana Bayarsaikhan, David Dencik, Harry Melling, Greta Scacchi ve Sam Reid eşlik ediyor.

Waiting for the Barbarians Filminin Konusu

“Waiting for the Barbarians” filmi Türkçeye “Barbarları Beklerken” ismi ile çevriliyor. Filmde 1970’ler Güney Afrika’sına yolculuk yapacağız. O dönemde geniş topraklara hüküm süren imparatorluğun, hâkimiyeti altında olan en uçtaki bir bölgede yaşayan Barbarlar ile yaşadıklarını izleyeceğiz. Johnny Depp, barbarları yakalamak için halka işkence eden, imparatorluğa hizmet eden Albay Joll’u canlandıracak. Albay ve emrindeki insanların, o bölgede yaşayan barbarlar ile yaşadıkları sosyal ve politik açılardan ele alınıyor. Filmdeki olayların anlatımını ise o bölgede görevli olan Sulh Hakimi rolündeki Mark Rylance yapacak. Robert Pattinson’u ise Sulh Hakiminin yerine gelen bir memur olarak izleyeceğiz.

Waiting for the Barbarians Filminin Fragmanı

Yorumlar