Yönetmen Danny Boyle; James Bond 25 Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı

Yönetmen Danny Boyle; James Bond 25 Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı

Danny Boyle; James Bond 25’i yönetmediği için mutlu.

127 Saat ve Steve Jobs gibi filmlerden tanıdığımız tecrübeli yönetmen Danny Boyle’un aylar önce James Bond serisinin Daniel Craig’in başrolünde yer alacağı 25. filmini yöneteceği açıklanmıştı. Ancak bir süre sonra, hatta çekimler başlamak üzereyken Danny Boyle ile filmin yapımcıları arasında yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı Boyle filmi yönetmekten vazgeçti. Boyle’un vazgeçmesinin ardından filmin çekimleri ertelendi ve yeni yönetmen olarak Cary Fukunaga ile anlaşıldı.

 
Danny Boyle; James Bond 25 defterini kapattıktan sonra Beatles grubu temalı Yesterday filminin hazırlıklarına başladı. Yesterday filmi ülkemizde 28 Haziran’da vizyona girecek.
 

Danny Boyle: “James Bond gibi filmler bana uygun değilmiş.”

Geride kalan James Bond serüveni ile ilgili “Franchise filmleri yönetmeye uygun olmadığım konusunda dersimi aldım, aksi takdirde bunu yaptığın zaman hep aynı çukuru kazmış oluyorsun. Doğrusunu söylemek gerekirse, ana akım franchise filmlerde hiç de iyi değilim.” açıklamalarını yapan Boyle kendisinin ne denli bağımsız yapımlara uygun bir yönetmen olduğunu göstermiş oldu.
 

James Bond 25 Filmi Lanetlendi

Danny Boyle’un ayrılmasının ardından James Bond 25 filminin başına gelen aksilikler bitmek bilmedi. Uzun süre başrolü tartışılan filmin çekimleri başlamak üzereyken yönetmeni değişti; çekimler bitmek üzereyken de başrol oyuncusu Daniel Craig bir set kazası geçirdi ve yapım yeniden ertelendi.
 
Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar