Youtube, İnteraktif Filmi A Heist With Markiplier'den Fragman Paylaştı

Dünyanın önde gelen video paylaşım platformu Youtube, ilk interaktif filmi A Heist With Markiplier'den fragman yayınladı.

Youtube, bir süredir üzerinde çalıştığı interaktif formattaki ilk orijinal filmi olan  A Heist With Markiplier'den fragman paylaştı. Aksiyon türündeki filmde 31 farklı son bulunuyor.

Netflix geçtiğimiz yılı sonlarında Black Mirror: Bandersnatch interaktif filmi ile yayın piyasasına yeni bir soluk getirmişti. İnteraktif formattaki film, izleyiciye hikayeyi dilediği gibi yönlendirme imkanı sunuyordu.

Yeniden yorumlanan sahneler ve diğer alternatif yolla eklendiğinde filmin süresi 5 saatin üzerine çıkıyor. Bandersnatch, bazıları tarafından sıkıcı bulunsa da, yayın sektörüne yeni bir bakış açısı sunuyor.

Netflix'in yolundan giden Youtube, ilk orijinal interaktif filmi A Heist With Markiplier'ın fragmanını yayınladı. Soygun teması işlenen aksiyon türündeki filmin başrolünde, filmin isminde de yer aldığı gibi Mark Edward Fischback olan Amerika Youtuber Markiplie yer alıyor. 24 milyonu aşkın aboneye sahip olan Fischback'in, korku temalı hayatta kalma oyunları ile ilgili çektiği videolarla tanınıyor.

Youtube'un ilk orijinal interaktif filmi A Heist With Markiplier, izleyicisini 31 olası sonuç ile karşı karşıya bırakacak. 61 farklı videonun birleşiminden oluşan film, bu yönü ile Black Mirror: Bandersnatch'ten oldukça farklı. A Heist With Markiplier, 30 Ekim tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

A Heist With Markiplier Fragmanı

Yorumlar