Yüzüklerin Efendisi Filmleri Netflix'e Eklendi

Yüzüklerin Efendisi Filmleri Netflix'e Eklendi

Efsane seri Yüzüklerin Efendisi bugün itibariyle Netflix’te.

Haziran ayında J.K. Rowling’in eseri Harry Potter serisinin lisansını satın alıp yayınlayan Netflix; yüzbinlerce izlenmeye ulaştı. Harry Potter’ın aldığı geri dönüşten memnun olan platform Ağustos ayı için abonelerine yeni bir sürpriz açıkladı. 1 Ağustos itibariyle J.R.R. Tolkien tarafından kaleme alınan ve Peter Jackson’ın yönettiği Yüzüklerin Efendisi serisi de Netflix Türkiye’ye eklendi.

 

Yüzüklerin Efendisi Filmleri Sinematik Versiyonla Eklendi

Yüzüklerin Efendisi filmlerinin Netflix’e gelmesi seriyi tekrar, kaliteli ve orjinal şekilde izlemek isteyen hayranları oldukça heyecanlandırdı ve sevindirdi. Ancak akıllara gelen ilk soru filmlerin sinemada gösterime girdiği şekilde mi yoksa director’s cut adı verilen kesilmemiş sahneleri içeren uzun şekliyle mi eklendiği oldu. Filmler maalesef sinematik versiyonları ile eklendi. Buna göre Yüzük Kardeşliği filmi 2 saat 58 dakika, İki Kule filmi 2 saat 59 dakika, Kralın Dönüşü ise 3 saat 20 dakika sürüyor.

Yüzüklerin Efendisi Dizisi 2021 Senesinde

Yüzüklerin Efendisi hayranları bir süredir serinin dizisi hakkındaki detayları merakla bekliyor. Netflix sayesinde seriyi tekrar izleyecek olan hayranların özlemi biraz olsun dinecek. Ancak dizinin 2021 yılından önce yayınlanması beklenmiyor. Netflix ilerleyen aylarda kült yapımları bünyesine eklemeye hızla devam edecek. Bunların arasında Hobbit serisi de olabilir.
 
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

Vizyon Tarihi: 21 Aralık 2001
Yönetmen:

Yorumlar