Zamanda Tutsak Filminden Türkçe Afiş Paylaşıldı

Zamanda Tutsak Filminden Türkçe Afiş Paylaşıldı

Oyuncu kadrosunda Altın Küre ödüllü Gael García Bernal'in de yer aldığı gerilim türündeki Zamanda Tutsak filminden Türkçe afiş paylaşıldı.

Altın Küre ödüllü Gael García Bernal'in de uluslar arası oyuncu kadrosunda yer aldığı Zamanda Tutsak filminin yönetmenlik koltuğunda vizyoner yapımcı M. Night Shyamalan yer alıyor.

Blinding Edge Pictures yapımı filmin senaryosu filmin yönetmeni Shyamalan tarafından Pierre Oscar Lévy ile Frederik Peeters’ın yazdığı Sandcastle adlı çizgi romandan uyarlanmıştır.

Zamanda Tutsak filminin konusu ise; tropik bir tatil yapan ve birkaç saatliğine dinlendikleri kuytu bir plajın bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu ve tüm hayatlarını bir güne indirgediğini fark eder.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Altın Küre ödüllü Gael García Bernal (Amazon’daki Mozart in the Jungle), Vicky Krieps (Phantom Thread), Rufus Sewell (Amazon’daki The Man in the High Castle), Ken Leung (Star Wars 7: Güç Uyanıyor), Nikki Amuka-Bird (Jüpiter Yükseliyor), Abbey Lee (HBO’daki Lovecraft Country), Aaron Pierre (Syfy’daki Krypton), Alex Wolff (Ayin), Embeth Davidtz (Ejderha Dövmeli Kız), Kathleen Chalfant (Showtime’daki The Affair), Thomasin McKenzie (Tavşan Jojo), Eliza Scanlen (Küçük Kadınlar) ve Emun Elliott (Star Wars 7: Güç Uyanıyor) yer alıyor.

Zamanda Tutsak Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı

Zamanda Tutsak filminin 23 Temmuz 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar