Zengin Kadrolu Bombshell Filminden İlk Fragman

Nicole Kidman, Charlize Theron ve Margot Robbie’ nin kadrosunda yer aldığı Bombshell filminden ilk fragman yayınlandı.

Fox News’ un kadın çalışanının, Roger Ailes’ la bitişine kadar olan etkileşimini anlatan biyografi filmi Bombshell zengin kadrosu ile oldukça göz dolduruyor.  Filmin başrollerini The Hours filmi ile Oscar kazanan Nicole Kidman, Monster filmi Oscar alan Charlize Theron ve 2017 yılında I, Tonya ile Oscar adaylığı kazanan Margot Robbie paylaşıyor.

Bombshell filminin yönetmenliğini Jay Roach üstlenirken, senaryosunu Charles Randolph kaleme aldı.  İnanılmaz bir değişime uğrayan Charlize Theron filmde Megyn Kelly karakterine, Gretchen Carlson’ a Nicole Kidman,  Fox News yapımcısı Kayla Pospisil’ i Margot Robbie hayat veriyor.  Taciz skandallarıyla gündeme gelen Roger Ailes’ ı ise John Lithgow canlandırıyor. Filmde başarılı oyunculara Allison Janney, Ruper Murdoch, Connie Britton, AliceEve, Kate McKinnon ve Rob Delaney eşlik ediyor.
2016 yılının yaz aylarında Gretchen Carlson, Ailes'ın senelerce sürdürdüğü tacizlerini ilk açıklayan isim olmuştu. Temmuz ayında Fox News içinde birçok gerginlik yaşanmıştı. Ardı ardına kadın çalışanların tacize uğradıklarını açıklaması üzerine Ailes, şirketten ayrılmayı ya da kovulmayı seçmeye zorlanmıştı. Gözden düşmüş CEO ay sonunda koltuğundan istifa etmişti. Ailes tacizlerin ortaya çıkmasından 1 yıl sonra da yaşamını yitirmişti
Bombshell filmi 20 Aralık’ta Amerika’da  sinemalarda.  
Skandal

Skandal

Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar